Apie mus

Kodėl verta rinktis mus ir kokias paslaugas siūlome

Mes tikime, kad viskas prasideda nuo idėjos, o mums svarbiausia – kokybė. Nuo 2017 metų vykdome serverių nuomos ir interneto svetainių sprendimus. Mūsų pagrindinės veiklos tikslas yra suteikti visas paslaugas, reikalingas sėkmingam verslo vystymui ir naujos veiklos pradžiai internetinėje erdvėje. Jau įgyvendinome virš 100 internetinių projektų.

Puikiai išmanome savo sritį ir kiekvienam vykdomam projektui skiriame ypatingą dėmesį. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus ir pateikę savo siūlymus, įgyvendinsime ir realizuosime Jūsų norus!

Mūsų atlikti sprendimai: https://sbyte.lt/

Interneto projektų kūrimo ir jų palaikymo serveriuose patirtis leidžia maksimaliai išnaudoti šioje srityje sukauptas žinias administruojant serverius ir teikiant pagalbą savo klientams.

 

Mūsų serveriuose įdiegta cPanel serverio valdymo sistema, kurios pagalba klientas be specialių programuotojo ar sistemų administratoriaus žinių gali pilnai valdyti savo paslaugas: el. pašto dėžučių parametrus, domenus, vartotojų prieigą, atsargines kopijas, duomenų bazes  ir daugybė kitų naudingų funkcijų.

 

Stengiamės garantuoti nepertraukiamą serverio paslaugų darbą ir greitą retai pasitaikančių gedimų šalinimą.

 

Esame pasiruošę padėti išspręsti visas iškilusias problemas, todėl nedvejodami kreipkitės į mus.